Przejdź do treści

Systemy ogrzewania

Firma EP Milik została stworzona aby zaoferować Państwu - Inwestorom najlepsze pod względem nowoczesności, jakości i wydajności urządzenia.

OGRZEWANIE

Pompa ciepła

Wybór technologii ogrzewania sam w sobie nie zapewni nam podanej wydajności. Cały system trzeba starannie zaprojektować i dobrać odpowiednie urządzenia. Dowiedz się jak my to robimy.

Ogrzewanie
"Jedną z najważniejszych decyzji, przed jakimi stoi inwestor na etapie modernizacji lub budowy domu, jest wybór systemu ogrzewania. Przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą wybór pompy ciepła nad innymi rozwiązaniami."
Waldemar Milik
Założyciel

Jak ogrzewać dom? Poznaj różne rodzaje ogrzewania

Jednym z proekologicznych sposobów na zaoszczędzenie na rachunkach jest montaż pompy ciepła. To urządzenie pobiera energię cieplną z otoczenia, np. powietrza, wody lub gruntu, i przenosi ją do wewnętrznej instalacji grzewczej. W naszej ofercie jest wiele modeli takich firm, jak Viessmann i Daikin, zapewniamy, że uda nam się dobrać odpowiednie do Państwa potrzeb rozwiązanie.

Viessmann

Daikin

Jak wykorzystać w sposób maksymalny energię pochodzącą z paliwa? Montując kotły gazowe. Te nowoczesne urządzenia wykorzystują do ogrzewania ciepło wytwarzane podczas spalania gazu oraz to utajone, znajdujące się w spalinach, dzięki czemu cały proces jest bardzie efektywny, a przy tym ekonomiczniejszy. W EP Milik korzystamy z oferty
marki Viessmann i Daikin.

Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii rośnie. Wiemy o tym, dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć ofertę naszych usług o montaż paneli słonecznych firmy Viessmann. Fotowoltaika pozwoli Państwu zredukować rachunki za prąd do minimum, jest poza tym proekologicznym rozwiązaniem, dzięki któremu ograniczony zostaje negatywy wpływ
człowieka na środowisko naturalne.

Zależy Państwu na maksymalnych oszczędnościach na ogrzewaniu? W takim razie proponujemy urządzenia hybrydowe marki Viessmann i Daikin. Łączą one w sobie technikę gazową kondensacyjną z OZE np. fotowoltaiką czy pompami ciepła. Decydując się na takie rozwiązanie można zminimalizować rachunki za dostarczane media, a także uniezależnić się od jednego nośnika energii.

Czy ciepło i energia elektryczna mogą być wytwarzane jednocześnie, zmniejszając tym samym ilość zużywanego paliwa?
Tak, taki właśnie efekt daje kogeneracja. Nowoczesne systemy modułowe dedykowane do małych, średnich i dużych obiektów można znaleźć w ofercie firmy Viessmann.

Viessmann

Jednym z podstawowych elementów każdej instalacji C.O. są grzejniki. Duży ich wybór, zarówno tych bardziej
tradycyjnych, jak i zachwycających swą oryginalną formą, można znaleźć w ofercie firmy JAGA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym nietuzinkowym asortymentem – jesteśmy pewni, że któryś z modeli wpadnie Państwu w oko.

JAGA

Znajdź odpowiedni system ogrzewania dla Ciebie

Wykonujemy projekty ogrzewania dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb, dobieramy najlepsze materiały i urządzenia, wykonujemy instalacje i prowadzimy serwis urządzeń zamontowanych. Proponujemy różne rozwiązania w zależności od wielkości i wyposażenia domu oraz dostępność mediów.

Dowiedz się więcej

sredni dom

Pompa ciepła dla średnich domów. EP Milik - rozwiązania szyte na miarę.

pompa ciepła komercyjne

Pompa ciepła dla obiektów komercyjnych, C.W.U. dla pralni, hoteli szpitali i innych obiektów komercyjnych. EP Milik - rozwiązania szyte na miarę.

Pompa ciepła

Pompa ciepła - nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie i chłodzenie. Projekt, Instalacja, Serwis. EP Milik - rozwiązania szyte na miarę

zobacz co jeszcze oferujemy

Wentylacja / Rekuperacja

Z odzyskiem ciepła, z klimatyzacją lub mechaniczna

Dowiedz się więcej >

Klimatyzacja

Urządzenia ścienne, przypodłogowe i kanałowe

Dowiedz się więcej >

Zapraszamy do kontaktu
600 898 404

Operujemy w Warszawie i okolicach