klimatyzacja
epmilik epmilik

Że kiedy chcesz obejrzeć film jednym przyciskiem włączałbyś telewizor i dekoder, opuszczał żaluzje i przyciemniał światło. Eliminując w ten sposób trzy lub cztery piloty leżące na stole i zastępując je smartfonem, czy ipadem. 

Gdybyś tylko raz musiał ustawić żądaną temperaturę inną kiedy śpisz, a inną, kiedy gotujesz lub nie ma Cię w domu? Inteligentny dom sam zdecyduje, czy ekonomiczniej jest włączyć klimatyzator na pełne obroty, czy przysłonić duże, szklane okna żaluzjami. A to ma ogromny wpływ na naszą kieszeń i środowisko. Nie wspominając już o perfekcyjnej regulacji pracy i współpracy ogrzewania z wentylacją. Pompy ciepła z rekuperatorem. 

Na przykład że, chcesz włączyć oświetlenie w salonie, kiedy tam wchodzisz lub wyłączyć całe piętro czy budynek, kiedy wychodzisz. Albo załączyć kilku grup oświetleniowych na raz. 

Jest jeszcze mnóstwo innych zastosowań, jak chociażby czujniki ruchu w pomieszczeniach przejściowych, czy oświetlenie dekoracyjne domu  i ogrodu inne wieczorem, a inne w nocy. No i bezpieczeństwo! Symulacja obecności, funkcja napadowa w każdym polu obsługi czy czujniki gazu lub dymu, a wreszcie najsłynniejsza funkcja automatycznego wyłączenia żelazka. 

Wyobraź sobie,

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 600 898 404    E-mail: info@epmilik.pl

Klimatyzacja

O Firmie

Dom inteligentny

Rekuperacja

Ogrzewanie

Wykonane projekty